CONSTRUCT mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži.

CONSTRUCT mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži.

Constructem dokážeme zabezpečit většinu osobních a užitkových automobilů.

Pro termíny montáže zabezpečení Construct - volejte na tel. 257 222 221

Akce CONSTRUCT s námi ušetříte.
Pískování VIN ke Constructu ZDARMA
Pískování VIN ke Constructu ZDARMA
Construct-logo

Construct - mechanické zabezpečení montáže, prodej, servis.

 • Firma CP servis montuje a prodává Construct již od 20 tým rokem. Tyto naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily načerpat neocenitelné znalosti při instalacích zabezpečení a navrhnout vždy nejúčinější typy zabezpečení pro konkrétní vůz. Construct se stal pojmem v mechanických zabezpečeních řadicí páky a úspěšný export do celé evropy je toho důkazem. Jsme rádi že vám tento kvalitní produkt můžeme nabídnout.

Construct
Akce - CONSTRUCT vč. DPH, montáže a 5 leté záruky   Cena  
Construct - manuální převodovka Akce VIN info na tel.  
Construct - automatická převodovka Akce VIN info na tel.  
       

 • Firma CP servis montuje a prodává Construct již 20 tým rokem. Tyto naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily načerpat neocenitelné znalosti při instalacích zabezpečení a navrhnout vždy nejúčinější typy zabezpečení pro konkrétní vůz. Construct se stal pojmem v mechanických zabezpečeních řadicí páky a úspěšný export do celé evropy je toho důkazem. Jsme rádi že vám tento kvalitní produkt můžeme nabídnout.


Construct-Passat-horní

Montáž, kvalita a servis

 • Mnozí zákazníci mají od naší firmy zajištěno již několikáté vozidlo v řadě. Tato zkutečnost nás těší, proto naše služby i servis k zákazníkovi se snažíme držet stále na co nejvyšší úrovni a nabízet kvalitní produkty.

5 let záruka na Construct

 • U nových vozů se nemusíte bát ztráty záruky.

  Instalací Constructu u naší firmy v žádném případě o záruku výrobce nepřijdete.

  Stovky úspěšných instalací Constructu do automobilů provedené firmou CP servis jsou toho důkazem. Pětiletá garance na Construct.

Construct - dodavatel bezpečnostních systémů.

 • Construct je český výrobce a dodavatel bezpečnostních systémů.

  Construct - Tradice na Českém trhu již od roku 1991.

  Výroba bezpečnostního systému CONSTRUCT, známého také jako zámek řadící páky, probíhá kompletně v České republice.

CONSTRUCT a jeho princip

Construct-klíče
 • Principem Construct je mechanické zablokování pohyblivých částí mechanismu řazení řadící páky. Spočívá tedy v uzamčení řadící páky za pomocí masivního zabezpečovacího systému Construct. U mechanických převodovek Construct blokuje zařazený zpětný převodový stupeň, u automatických převodovek polohu parkování.

 • Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je vybaveno patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení.

 • Zámek je odolný proti odvrtání, rozlomení i vyhmatání planžetou. Použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem.

 • Zabezpečení CONSTRUCT odolává tepelným i chemickým vlivům a jeho účinost není závislá na stavu autobaterie, ani na jiných funkcích vozidla.

 • Konstrukce zámku Construct vylučuje náhodné uzamknutí systému. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Konstrukční řešení po instalaci neumožňuje rozebrání systému. Je zajištěno trhacímy šrouby. Po instalaci do vozidla nelze systém rozebrat.

 • Na CONSTRUCT mechanické zabezpečení řadící páky je poskytnuta záruka po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace nebo u výrobce, které musí být potvrzeny v Záruční a servisní knížce CONSTRUCT.

Construct a slevy u pojišťoven.

 • Pojišťovny a leasingové společnosti většinou vyžadují zabezpečení pojištěného vozu účinným zabezpečovacím zařízením jako je CONSTRUCT podmínku pro uzavření smlouvy a poskytují tak slevy na pojistném až 20%.

Nejčastější otázky www.autoklima.cz - Construct

Jak dlouho trvá objednání na montáž Constructu

 • Objednáme vás co nejdřívějším termínu.

  Běžně při objednaném termínu na určitý den vozidlo ráno přistavíte a do odpoledne bude namontován Construct.

 • Spěcháte li a máme pro vás i variantu bez objednávacího termínu a v takových případech je montáž Constructu provedena v pracovní dny do 48 hodin.

  Tato varianta je vhodná nechcete li vozidlo nechávat ani den bez zajištění Constructem.