Kompresor autoklimatizace - nejčastější dotazy.

Kompresory autoklimatizace nejčastější dotazy

Servis autoklimatizace za cenu 790,- Kč vč DPH Co vše akce obsahuje klikněte zde AKCE

Akční ceny servisu autoklimatizace

Desinfekce autoklimatizace

Kompresory autoklimatizace - informace a rady.

  • Kompresory autoklimatizace. Zde naleznete nejčastější otázky a odpovědi k opravám repasím a servisu kompresorů autoklimatizace.

Oprava či repase kompresoru autoklimatizace?

  • Než položíte otázku kolik mě bude stát oprava kompresoru je zapotřebí zjistit co kompresoru je. Bez fyzické prohlídky vozu či kompresoru není možné zjistit přesnou cenu opravy. Kontroly demontovaných kompresorů s závady s určením závady na kompresoru, a cenovým rozpočtem se pohybují od 500 Korun bez DPH dle typu a výrobce. Poté kontaktujeme zákazníka a domlouváme se na formě opravy a dalším postupu opravy či repasu.

Repasování kompresoru autoklimatizace?

autoklimatizace-interier-nahled
  • K repasi kompresoru klimatizace a určení přesné ceny je zapotřebí znát přesné číslo daného autokompresoru, které je uvedeno na štítku kompresoru. Na tomto štítku kompresoru jsou uvedeny všechny potřebné informace, bez kterých vám nejsme schopni podat přesné ale jen přibližné informace.

S jakou cenou klima kompresoru mám počítat?

  • Ceny dle výrobců jsou rozdílné. Od nás dodané kompletně repasované kompresory se vyznačují kvalitním a spolehlivým dodavatelem dílů odpovídajícím originální kvalitě opravovaného kompresoru a zárukou 2 roky.
  • Pozor na levné azijské díly - plagiáty, které většinou nedosahují materiálních kvalit potřebných pro začlenění do systému autoklimatizace vašich vozů.
Kompresor klimatizace spojkový

Jak rozeznat nekvalitní díl či plagiát?

  • Na to je těžká odpověď. Je zapotřebí vybrat dobrého a spolehlivého dodavatele dílů, který zajistí kvalitu a garantuje záruku. Dalším důležitým krokem je také kvalitní technik schopný rozpoznat takovou kvalitu.